אורתן בע"מ

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עגלות ברזל 

בראייה כוללת, המטרה של עגלת ברזל היא לאפשר שינוע מוצרים. השימוש הוא נרחב, בענפים שונים, ובמתחמים שונים ועל כן יש צורך לדייק את הצרכים והמאפיינים של העבודה על עגלת הברזל על מנת למצוא את המוצר הנכון. עגלות ברזל מגיעות בגדלים משתנים, בגבהים כאלה ואחרים, סוגים מסוימים של גלגלים ועוד. 

עגלות שינוע – מה צריך לקחת בחשבון?

ככלל, בטרם בחירת בעגלות שינוע מוצרים, יש לשאול מספר שאלות, על מנת לאפיין את הצרכים לשימוש. אפיון נכון של הצרכים יוביל, בסופו של יום, לעבודה יעילה יותר. בין היתר, יש לבחון את המטרה שלשמה יש צורך בעגלה, סוג המוצרים לשינוע, כמות המוצרים ומשקלם הכולל. בנוסף יש להתאים את גודלה של העגלה למקום בו עליה לנוע, ובהתאם גם את המרחב שעליה היא נוסעת. .

עגלה לליקוט – כשנוחות מובילה ליעילות

עגלת ליקוט במחסן לוגיסטי יכולה לשמש לשינוע מוצרים המאוחסנים בקרטונים, או לחילופין בתפזורת, למשל מהמחסן לחנות או ההפך. לכן, פרט למשקל הנדרש מהעגלה לשאת, יש לקחת בחשבון גם את גובה העגלה, לדעת מי אמור להסיע אותה כדי לבצע את ההתאמות הנדרשות. בפרט במחסנים לוגיסטיים, במקרים בהם העגלה גבוהה מדי, הדבר יקשה על ליקוט נכון של המוצרים ועל השינוע שלהם ובכך תיפגם יעילות העבודה.

 

עגלת ברזל

ניתן להתאים לעגלות ברזל ידית בהתאם לצורך. במידה ויש צורך בידית, גובהה יהיה, לרוב, 90 ס"מ. 

ניתן גם להתאים למחסנים לוגיסטיים מבחינת מעמד למחשב או מעמד לסורק ברקורד על מנת ליעל את העבודה, כדי שהעבודה תהיה אוטומטית או שיהיה קל לעבוד עם כלי עבודה נוספים.

במקרים בהם יש צורך בתליית דפים או מסופון על העגלה, ניתן להתקין מעמד ייעודי.

מאפייני בטיחות של עגלה לציוד

שינוע מוצרים מצריך גם דגש מבחינת הבטיחות שלהם. ישנם מוצרים עדינים, או מוצרים שמשנעים בכמות גדולה, ועולה הצורך לוודא שהפריטים מאובטחים כך שלא יפלו מעגלות הברזל. לעיתים יש צורך בתוספות שונות לעגלה, כמו למשל מכלים או שניתן להסתפק בסגירת המוצר ברשת על מנת למנוע נפילות.

עגלות ליקוט ועגלות ברזל בהתאמה אישית

במבט כולל, מטרתן של עגלות ברזל היא לספק ניידות מקסימלית בשינוע מוצרים, לצד נוחות ושמירה על בטיחותם של העובדים ושל המוצרים. בחירה נכונה בעגלת ליקוט נכונה, תתרום לעבודה קלה ויעילה יותר, ובסופו של דבר לתפוקה טובה בהתאם. 

באורתן מייצרים עגלות ברזל לכל מטרה שהיא, בהתאם לצרכי המקום ולשימוש הנדרש לה. נשמח לייעץ וללוות אתכם על מנת שהעגלה תשרת את כלל מטרותיה לשביעות רצונכם. 

הצהרת נגישות עסק

  • מעלית
דילוג לתוכן