אורתן בע"מ

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עגלות אחסון

עגלות אחסון מברזל הן אחת מכלי העבודה החשובים והשימושיים ביותר בסביבות תעשייתיות, מחסנים, חנויות וסביבות לוגיסטיות. עגלות אלה משמשות לשינוע חפצים ומשאות כבדים, אחסנה זמנית וגם לאחסון ממושך של פריטים.

דגמי עגלות האחסון נבדלים זה מזה בגודל, בצבע, בגלגלים ובאמצעי האבטחה, אם נדרשים, הכל בהתאם למאפיינים ולצרכים שלהם המוצר נועד.

עגלות אחסון – צבע, גלגלים ואבטחה

מרבית עגלות האחסון עשויות ברזל מגלוון שמאפשר הגנה על המוצר. ניתן לצבוע את העגלה בשכבות צבע נוספות. החומר שממנו עשויה העגלה תלוי במיקום המיועד לה. למשל, עגלה המאוחסנת במקום קר מומלץ שתהיה מנירוסטה או לפחות בעלת ציפוי כדי שלא תחליד.
את סוג הגלגלים יש להתאים למקום השינוע. גודל הגלגלים משמעותי מבחינת האפשרות לשנע את העגלה בקלות, שכן, ככל שהגלגל גדול יותר כך השינוע קל יותר. גודל הגלגלים רלוונטי במיוחד כאשר מדובר על שינוע של מטענים כבדים.
על עגלות אחסון ניתן להתקין רשתות במטרה לשמור על המוצרים המאוחסנים בהן. גודל הרשתות משתנה ועומד על 5 ס"מ על 5 ס"מ או 10 ס"מ על 5 ס"מ, תלוי במוצרים הנדרשים לאחסון.

עגלות אחסון 2

בנוסף, קיימת אפשרות להתקין נעילה בחלק מהכלובים, זאת במידה ויש צורך באבטחת המוצרים המאוחסנים.
במידת הצורך ניתן גם להתקין על עגלת האחסון ידית שמטרתה לסייע בשינוע. בנוסף, ניתן להתקין בעגלות האחסון מדפים משני סוגים שונים: מדפי רשת או מדפים מלאים.

דגמים של עגלות אחסון – רוחב, גודל ומשקל

גודל העגלה צריך להתבסס על המוצרים שעליה לאחסון או לשנע, גודלם ומשקלם. בהתאם לכך יש לתכנן את גובה הכלוב ואת המרווחים שבין המדפים.
עגלות אחסון סטנדרטיות נעות בטווח משקל ריק של 50-250 ק"ג ובעומס מרבי של 200-1000 ק"ג. המידות הנפוצות הן – אורך: 45-200 סנטימטר, רוחב: 50-120 סנטימטר, וגובה: 90-200 סנטימטר, אך ניתן לבצע התאמות ייחודיות. ממדים אלה משפיעים על שטח האחסון/שינוע וכמות המשקל שיכול להיות על העגלה.

עגלות אחסון צרות

עגלות אלה מתאפיינות ברוחב צר במיוחד, כ-40-60 ס"מ, אך אורך וגובה סטנדרטיים. עגלות צרות אידאליות למעבר בין מסדרונות צרים במחסנים וחללים תעשייתיים, מאפשרות ניצול מרבי של שטח אחסון והשגת גמישות וניידות טובה יותר. ניתן להשיג עגלות צרות בעלות מדף אחד או מדפים מרובים.

כלובי רשת

עגלות אלה מורכבות מבסיס ומבנה כלוב סגור בדפנות מתכת/ברזל מרובעות/מלבניות. הכלוב יכול להיות בעל דלת להכנסת/הוצאת המשאות. עגלות כלוב שימושיות במיוחד לאחסנת פריטים קטנים, משלוחים וחלקים שיש לשמור עליהם ממזיקים וגניבות.

כלובי רשת נועדו לאחסון ולשינוע של מוצרים. ישנם שני סוגי כלובים עיקריים: כלובים נייחים וכלובים ניידים. סוג נוסף של כלוב רשת הוא כלוב נייח שעומד על מעין משטח, שרוחבו בדר"כ הוא 120-80 ס"מ.

כלובים נייחים כלובים לאחסון המגיעים במספר מידות. הכלובים יכולים להתאים גם לאחסון של מכלי גז.

כלובים ניידים – עגלות הכלוב הן כלובים על גלגלים שנועדו לשנע מוצרים. לרוב הכלובים קבועים במקום מסוים ומעת לעת ניתן להעבירם לצורך הספקת מוצרים, מעבר בין מחלקות וכן הלאה. מעבר לאחסון, כלובים ניידים הם פתרון טוב לאחסון ולשינוע קרטונים.

עגלות לשינוע קרטונים מצוידות במשטחים קבועים או נשלפים להעמסה קלה של הקרטונים. לרוב, העגלות המשמשות לניוד קרטונים למחזור, הן ריקות וללא מדפים, בעלות 3 דפנות ולעיתים גם מצוידות בדלת. עגלות אלו ניתן להזמין במידות שונות התואמות לגדלי הקרטונים הנפוצים והן משמשות היטב בסביבות לוגיסטיות ומחסנים.

עגלות רשת

עגלות רשת דומות במתכונת לעגלות הכלוב אך דפנותיהן עשויות מרשת ברזל המאפשרת תצוגה של תוכן העגלה. מתאימות לאחסון ושינוע חומרים ארוזים כמו קרטונים או מכלים.

עגלות אחסון - אורתן

אורתן מתמחה בייצור, בייבוא ובשיווק מגוון רחב של פתרונות שינוע, הרמה, אחסון ותצוגה ובמלאי שלנו קיימים בזמינות גבוהה דגמים רבים. אנחנו מציעים מבחר עשיר של עגלות אחסון וכלובי רשת ומתאימים את המאפיינים של המוצרים לצרכי הלקוח. ניתן להתאים את סוג הגלגלים, חומר העגלה, ידית, מדפים ואמצעי בטיחות לעגלה. 

עגלות אחסון

הצהרת נגישות עסק

  • מעלית
דילוג לתוכן