אורתן בע"מ

מוצרי נירוסטה

הנירוסטה הידועה בעמידות גבוהה בפני קורוזיה ופני שטח קשים עמידים בשחיקה,קלה לניקוי ומאפשרת שמירה על רמה גבוהה של ניקיון ועמידה בפני נזקי מים וחלודה. למוצרי נירוסטה תועלת במגזרים מגוונים, כגון שוק ההייטק, תעשיית המזון ומעבדות, כולל חדרים נקיים.

השימוש של עגלות הגשה נירוסטה – לא מה שחשבתם

בשוק ההיי-טק, יש חשביבות לחוסן הנירוסטה ועמידותה בפני קורוזיה.המשטחים שאינם צוברים חלודה בקלות עם אפשרות לשמירת ניקיון, הופכים אותם לאידיאליים להובלת ציוד רגיש. בנוסף לעגלות, ארונות נירוסטה נפוצים גם בתעשיית ההיי-טק. הם מציעים פתרונות אחסון מאובטחים ובטוחים לציוד יקר ועדין,בסביבה לחה המבטיחים בטיחות ואריכות ימים של המוצר.

עגלת נירוסטה בשוק המזון

היגיינה וקלות הניקוי הם מעל הכל. עגלות הגשה מנירוסטה הפכו לבחירה פופולרית במטבחים מסחריים ,בשל קלות התחזוקה שלהן ,ויכולתן לעמוד בניקוי תכוף. עגלות אלו משמשות להובלת מזון וכלים, ומציעות דרך היגיינית ומסוגננת להגשת ארוחות.
המוצרים קלים לעיקור ואינם מכילים חיידקים, מה שהופך אותם למושלמים להובלת ציוד מעבדה רגיש ודגימות. באופן דומה, עגלת נירוסטה למעבדה היא כלי הכרחי. פני השטח החלקים שלו מונעים הצטברות של מזהמים, חיוניים לשמירה על שלמות הניסויים והנהלים במעבדה.

יתר על כן, מדפי נירוסטה נמצאים בשימוש נרחב גם במעבדות לאחסון כימיקלים וציוד מעבדה. העמידות שלהם בפני קורוזיה חיונית בסביבה שבה חשיפה לחומרים שונים היא נפוצה. ארונות נירוסטה במעבדות מספקים פתרון אחסון בטוח ונקי למכשירים עדינים וכימיקלים, ומבטיחים שהם מוגנים מפני זיהום. אחת הדוגמאות לכך היא סולם נירוסטה עם 4 שלבים המציעה גישה בטוחה ואמינה למקומות גבוהים, בין אם במעבדה, במטבח או במתקן הייטק.

עגלות נירוסטה

המבנה החזק מבטיח יציבות, מה שהופך אותם לחלופה בטוחה יותר לחומרים אחרים.
מוצרי נירוסטה, עם היישומים המגוונים שלהם, ממלאים תפקיד מכריע בתעשיות שונות. החל מעגלות וארונות נירוסטה במגזר ההייטק ועד לעגלות שירות וכיורים בתעשיית המזון, עגלות ומדפים במעבדות ובחדרים נקיים. הרבגוניות, העמידות והתכונות ההיגייניות שלהם הופכות אותם לבחירה הכרחית. ככל שתעשיות אלו ממשיכות להתפתח, ההסתמכות על מוצרי נירוסטה צפויה לגדול ולחזק עוד יותר את חשיבותן במגזרים קריטיים אלו.
בחירת מוצרי נירוסטה היא משימה חשובה, שכן היא משפיעה על איכות החיים, הבטיחות והרווחיות של העסק. כדי לבצע את הבחירה הנכונה, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום אשר יכולים לספק מגוון רחב של ייעוץ והכוונה. מומחים אלו יכולים לעזור לכם להבין את סוגי הנירוסטה השונים הזמינים, את השימושים האפשריים שלהם ואת הגורמים שיש לקחת בחשבון בעת הבחירה.

שולחנות נירוסטה

שולחנות נירוסטה למעבדות: דיוק וניקיון עם שולחנות מעבדה מנירוסטה

שולחן נירוסטה למעבדה בולט בזכות פני השטח שלו, שנועד לעמוד בכימיקלים קשים וניתנים לסטריליזציה בקלות, מה שמבטיח סביבה נטולת מזהמים

יישומי חדר נקי: הבחירה הסטרילית עם שולחנות נירוסטה

חדרים נקיים, הידועים בסביבותיהם המבוקרות, דורשים ריהוט שאינו משיל חלקיקים או מכיל מזהמים. שולחן נירוסטה לחדר נקי מציע משטח קל לעיקור שאינו מגיב עם חומרי ניקוי. זה הופך אותו לאידיאלי למשימות הדורשות את רמת הניקיון הגבוהה ביותר. המשטח החלק והלא נקבובי של שולחנות נירוסטה אלו מונע הצטברות של אבק וחיידקים, חיוניים במקומות שבהם אפילו החלקיק הקטן ביותר יכול להשפיע על שלמות העבודה המתנהלת. ניתן להשתמש בשולחנות קומפקטיים אלה במסגרות שונות, ממטבחים קטנים ועד חללי מעבדה צפופים, המציעים את אותם יתרונות כמו עמיתיהם הגדולים יותר. הרבגוניות והעמידות שלהם הופכים אותם לבחירה אידיאלית עבור אלה המחפשים למקסם את הפונקציונליות בסביבות קטנות יותר.

שולחן נירוסטה עם כיור

שיפור השירות: שולחנות נירוסטה עם דלתות

תכונה זו שימושית במיוחד בסביבות שבהן המקום מוגבל, ומאפשרת אחסון של כלים, מרכיבים או ציוד מעבדה בהישג יד.

אורתן פתרונות שינוע בע"מ היא יצרנית מובילה של מוצרי נירוסטה בהתאמה אישית. בנוסף החברה מתמחה בייצור מגוון רחב של מוצרים לפתרונות שינוע ומציעה מגוון רחב של אפשרויות עיצוב, מימדים וחומרים וכן תהליך ייצור מקצועי. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים וללא התחייבות.

הצהרת נגישות עסק

  • מעלית
דילוג לתוכן